| RuxyRuxx2 a întrebat:

Intrebarea asta e pentru fete. cine stie niste 'trucuri de stil' ca sa spun asa... gen chestiile din emisiunea aia 'Minnie and you'. Vreau ori un site unde sunt trucuri d`astea sau sa mi le ziceti aici, dau o funa mareelove struckwinking

Răspuns Câştigător
| NishaLeenKennedy a răspuns:

Eu am facut asta mi s-a parut the best :
Pentru a face niste colanti in stil minnie (cu buline) ia niste colanti de orice culoare (eu am luat rosu) si niste acuarele in ulei.
Ia un dop de sticla de vin si inmoaie-l in vopsea alba astfel incat sa iasa o stampila. Stampileaza acum colantii. Sper ca te-am ajutat.