| NoooSmileee a întrebat:

Intrebarea asta este adresata celor care au mai trecut prin aceasta problema. M.am fortat sa iau ceva(dar nu foarte mult) si dintr. o data a inceput sa ma doara foarte tare din dreapta de la apendic si toata portiunea de sub burta. Timp de vreo ora abia am putut sa mai merg. Am mai patit asa odata dar mai mult de 2 minute nu m. a tinut! Si cand stateam in pat simteam ca am un balonas cu apa in partea dreapta! Crede. ti ca am cumva apendicita? Va rog raspundeti doar cei care ati mai trecut prin asa ceva...:*:* mersi anticipat

2 răspunsuri:
| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Si eu am patit la fel big grin ...Si da, am avut apendicita. Eu zic ca ar fi bine sa mergi la doctor, pentru ca daca nu, se va agrava. bafta si sa te faci bine repede kiss.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Fugi la doctorrrrrrrrr