| AxxyAlexandra a întrebat:

Bunahappy
Intrebarea mea e pentru cei ce s`au uitat la "Romanii au talent".
Cine va impresionat cel mai tare, cui ati da voi premiul cel mare?
Eu am ramas extrem de surprinsa de Narcis, baiatul acela are o voce de aur parerea mea.love struck
Astept raspunsurile voastre, ofer fundita si voturihappy

Răspuns Câştigător
| BalonaşDulcee a răspuns:

Speranata tu te referi la Tutu, mie mi-a placut si de Robot si aia 2, si de baietasul acela de aseara care a facut BeatBox [nu-i dau 13 ani, arata mai tanar], Narcis are o voce WOW :O, Alina si Cristina si ele au o voce extraordinara, Catelul Vanda nu prea a fost cine stie ce, pentru ca nu s-a nascut cu talentul asta, a fost la o scoala de dresaj =]]. Fata aia Ioana cred ca nu are oase in corp, altfel nu-mi explic rolling on the floor Dar da TUTU e super si cred ca merita sa castige sad Da Borsan Ioan Daniel care a dansat pe PAM PAM PAM [dracula ala] love struck aaa da sau baiatul ala care a dansat electric boogie si pantomima love strucklove struck big hug

Ce pacat ca nu s-a calificat baiatul ala care canta melodia lu Iyaz-Replay sad

fundita?puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Eu i l-as da baiatului ala care a cantata aseara. Tutu Adrian dar siu Narcis merita.

| frumusik96 a răspuns:

Eu tot lui Narcis deci wow ma surprins super

| speranata a răspuns:

Eu am ramas uimita de un baiat. Nu stiu cum il cheama dar pot sa ti-l descriu
A venit la romanii au talent pentru a canta. Parintiii lui au murit si el de la 14 ani canta pentru parintii lui si el cand este pe scena simte ca este mai aproape de ei. A venit la shou cu prietenul lui cel mai bun. El a compus singur o melodie pentru ROMANII AU TALENT. juriul cand l-a auzut s-a ridicat in picioare

| Nysha a răspuns:

Lui narcis sau fetei aceleia foarte elastice

| AnYkA52 a răspuns:

Si mie tot de el imi place.Chiar ca are o voce de aur.Merita sa castige. Funda?