| Dannyellaa a întrebat:

Intrebareaa astaa estee pentru fumatori :d! Care stie cum sa faci sa nu se vada ca ai fumat la radiografie? :-s

Răspuns Câştigător
| Alecsutzaa a răspuns:

Pai bea si uh mult lapte ca asa am auzit si eu, altceva nu stiu, K eu asa fac dar nu ma prea stresezoh go on

2 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Eu nu sunt fumator, dar iti pot spune.Nu ai ce sa faci happy

| claudiu_7386 a răspuns:

Fara suparare, nu mai bine te lasi? E doar o cheltuiala de bani. acum ai sub 18 ani, dar vei vedea mai tarziu cand chiar nu te mai poti lasa... Dar asta e, in ziua de azi mai mult fumeaza fetele decat baietii si cand le intrebi de ce s-au apucat primesti raspunsuri de genul "credeam ca voi fi mai smechera" sau "anturajul" sau "m-am despartit de iubit si credeam ca nu voi mai fi stresata". mda