| di3nutza38 a întrebat:

intrebatrea e pentru reprezentnatii Lady's, de curand m-am inscris si eu ca reprezentant Lady's problema este ca am comandat un catalog de vreo 2 zile si inca nu a ajus mi'l aduce diresc acasa sau trebuie sa ma duc la posta sa il iau? P. S cand am facut comanda nu mi-a cerut codul postal... fundita:X

Răspuns Câştigător
| Elena_2923 a răspuns:

Mie mi l-a adus acasa...dar a durat cam o saptamana

1 răspuns:
| Aryanna91 a răspuns:

Dureaza cateva zile maxim 10 pana ajunge! si eu sunt reprezentant ladys dar pe langa sunt si la Margo Cosmetics! doresti sa incerci si aici? are aproximativ acelasi sistem ca la ladys! da-mi add bijuteriigiadarome