| alexandraionela1234 a întrebat:

Buna, intru acum clasa a 11 si de ceva timp as vrea sa dau la școala de agenți de poliție Câmpina. Sunt conștientă ca am foarte mult de învățat si vreau sa ma apuc de învățat intensiv de acum. Însa mai mulți mi-au spus că nu merită, ca e prea multă chinuiala si salariu prea mic, ca nu mai ai timp de tine. Este adevărat? Adică mie mi se pare un salariu chiar ok, mai ales daca avansezi si astea, ma gândesc ca mai creste.

Răspuns Câştigător
| sammie a răspuns:

Buna! Daca asculti de ceilalti mereu nu o sa ajungi nicaieri pentru ca oamenii din ziua de azi sunt si invidiosi si unii ( cei mai multi ) nu-ti vor binele intotdeauna. Tu incearca sa te faci ce vrei si sa muncesti pentru acel job si nu renunta la visuri pentru parerile altora! Succes!winking

1 răspuns:
| Euestefoarteboss a răspuns:

Pai au dreptate, trebuie sa muncesti suplimentar.