| president10 a întrebat:

Invat impreuna cu un baiat de 6 ani si abia acum am inteles ca il plac. Cum sa ii atrag atentia? Multumesc anticipat...

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Spune-i sincer ce simți pentru el. Așa vei afla dacă sentimentul este reciproc.
Baftă!

| mgtow a răspuns:

Spunandui ca il placi.

| smile a răspuns:

Buna!
Cred ca este de ajuns sa fi tu insati! Incearca sa te apropii mai mult de el, sa discutati despre subiecte comune.
Succes:*

| Nymphetamine a răspuns:

Hmm,a fi sau a nu fi... (o gluma proasta).

| TheBiban a răspuns:

Stai...baiatul are 6 ani? Daca da, i-ai un Bakugan sau o bomboana cevalaughing
Daca il stii de 6 ani incearca sa descoperi ce ii place si fa-i o surpiza(frumoasa)