| SSecret2 a întrebat:

Buna,is in clasa a 7 si trebuie sa impodobim clasa a 8, imi poate da icneva ceva idei?

1 răspuns:
| Gamingx61 a răspuns:

Ati putea sa legati baloane de becuri sau de orice altceva, sa faceti desene pe tabla, gen "Vacanta placuta", "ne vedem la anul", ati putea aduce un sistem de boxe si sa bagati niste muzica(+ajuta la look), mai puteti sa cumparati confetti, si mai multe baloane, si sa desenati niste carti pe tabla pentru a impresiona profesorul sa vada cat de harnici sunteti voi ^^