| sebastiandumitriu a întrebat:

Buna!
Iubita mea a fost cu cineva inainte de mine care a sarutat-o fortat dar ea a spus ca vrea ca primul ei sarut sa fie la 15 ani dar eu vreau sa o sarut.
Prietenii mei spun sa o sarut direct fara sa o intreb dar nu vreau sa par indiscret.Ce pot sa fac inafara sa astept?

Răspuns Câştigător
| catlady a răspuns:

Oh c'mon bro, dacă este iubita ta şi dacă alegi bine momentul o să fie mai mult decât încântată. Când o prinzi într-o stare bună, dă-i bătaie.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Depinde cat si ce vrei sa obtii.
Eu as incerca sa inteleg pe ce se bazeaza. As deschide subiecte de discutii pe langa

| MikeAdam a răspuns:

Fa ceti spun prietenii, nu va spune nimic big grin