| Grasul a întrebat:

Iubita mea ma tot ameninta ca se desparte de mine daca nu slabesc 10 kg.Mai are rost relatia?

Răspuns Câştigător
| Vladd97 a răspuns:

Las-o tu primul. Daca iti cere chestia asta inseamna ca e materialista, nu tine la tine.

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Mai slabeste macar 5, atata poti face pentru ea. Daca chiar esti gras

| LoveSleep a răspuns:

Spune-i să alergați împreună, c-o să-i treacă cheful.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

A 2 oara cand am citit mi-am dat seama ce ai vrut sa spui rolling on the floor vulpe ce esti

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu speram să-și dea cineva seama laughing

| AirănMeidăn a răspuns:

troll detected

| SergiuBoss11 a răspuns:

Iti vrea binele, grasulewinking. mergi la sala, nu ai nimic de pierdut

| kyliejenner a răspuns:

laughing n-are rost