| nicoletaaaaaaaaa a întrebat:

Iubitul meu dupa 2 saptamanii de relatie cu el m.a intreba daca vreau sa facem prostioare iar eu am spus nu, mentionez ca el m-a intrebat dupa ce aveam 2 saptamanii, iar acum avem aproape 2 luni de cand suntem impreuna, pana acum m.a mai intrebat daca vreau o tura cu el in pat iar eu am spus nu iar, el nu se supara cand il refuz dar nu imi dau seama daca ma iubeste sau doar ma vrea in pat, eu am 15 iar el are 17 ani, suntem virginii, pana acum ne-am vazut doar o data si ne-am sarutat, parea ca ma iubeste si ii pasa de mine, dar cateodata imi da impresia ca nu ma iubeste si ma vrea doar in pat, va rog sa ma ajutati, dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Honey daca vrei sa fi virgina nu te baga in relatii,e normal ca te vrea,dar de ce crezi ca ne bagam in relatii cu voi? asa ca nu avem ce face a? dorinta sexuala ne impinge sa avem relatii cu voi,sa vorbim cu voi, daca vrei sa te pastrezi virgina iesi din relatie simplu, bagate cand esti pregatita de sex, nu isi spun in sens negativ, isi scriu sincer sau baga-l in zona prieteniei cum faceti voi cu fetitele masculine, suntem barbati da vrem sex, ala nu e barbat care ascunde asta, iubirea honey apare in timp, ce e iubirea? tu stii ce e iubirea? ai iubit pana acum? vrei nunta? nu spun sa faci sex la 15 ani si sa nu intri in relatii daca nu sti ce vrei, tu visezi la printul cu care vei fi toata viata? barbatul e programat biologic sa faca sex cu orice fata frumoasa, noi descoperim iubirea ca nu avem habar ce e aia iubire

| nicoletaaaaaaaaa explică (pentru RAY):

Dar il iubesc enorm si nu vreau sa il pierd

| RAY a răspuns (pentru nicoletaaaaaaaaa):

Dupa 14 zile deja il iubesti enorm, atunci fa sex cu el ca nu o sa stea dupa tine prea mult

| nicoletaaaaaaaaa explică (pentru RAY):

@raytm eu il cunosc de mai mult timp si ne-am gandit sa fim impreuna doar ca dupa 14 zile de relatie ma intreba daca vreau sa fac cu el pe messenger si dupa ma intreba daca m-am suparat si ca a glumit, asa mai face el, si nu inteleg de ce? Oare ma iubeste sau nu?

| RAY a răspuns (pentru nicoletaaaaaaaaa):

Nu honey nu te iubeste

| nicoletaaaaaaaaa explică (pentru RAY):

Eu il iubesc mult si inteleg ca baietii vor si dragoste, dar nu stiu ce sa fac

| missfatadelatara a răspuns (pentru RAY):

Ma, de ce faci fata sa plângă?

Normal ca o iubește. Bagă-te cu el în pat sa vezi ce iubire can povești o sa iasă.

| RAY a răspuns (pentru nicoletaaaaaaaaa):

Tu nu intelegi ca noi nu stim ce e iubirea,noi credem ca dorinta sexuala =iubire,noi nu stim ce e iubirea, dragostea, imagineazati ca i spui unui orb cum arata o culoare, noi pana nu iubim nu stim ce e iubirea, nici tu nu sti confunzi dorinta sexuala cu iubirea

| RAY a răspuns (pentru missfatadelatara):

Vrei sa o vezi ca intreaba daca e gravida?

| missfatadelatara a răspuns (pentru RAY):

Începe numărătoarea inversă.

10 minute 59 secunde...
10 minute 58 secunde...
10 minute 57 secunde...
10 minute 56 secunde...
10 minute 55 secunde...
10 minute 54 secunde...
10 minute 53 secunde...
10 minute 52 secunde...
10 minute 51 secunde...
10 minute 59 secunde...
10 minute 50 secunde...

ERROR: THE LOVE IS STILL IN PROGRESS

| RAY a răspuns (pentru missfatadelatara):

Tu din galaxie ai aparut?

| nicoletaaaaaaaaa explică (pentru RAY):

Asta ar insemna ca toti baietii de 17 ani care au o iubita de 15 ani, sta cu ea doar sa se culce cu ea?

| missfatadelatara a răspuns (pentru RAY):

Hi. My name is ET. I wanna know more about this planet and those people. Your name?

[Iubitul meu dupa 2 saptamanii de relatie cu -el-]

| RAY a răspuns (pentru nicoletaaaaaaaaa):

Da si nu doar aia si eu daca ma vad cu o fata scopul pentru care ma vad cu fata aia e sexul, imagineazati ca programezi un robot ca la 15 ani sa fie atras de sexul opus,pur simplu sa aiba dorinta sexula cand vede sexul opus,asta e scopul nostru biologic sexul indiferent de sex,chiar daca uni mint ca nu vor sex mint, nu exista asa ceva, esti hetrosexual e normal sa vrei sex de la fete, de asta te numesti hetrosexual, e ceva normal, baieti simt o dorinta de 20 de ori mai puternica sexuala, dupa cum ti am explicat noi suntem niste masinari biologice programate,de asta vorbim cu voi,stam cu voi, va cumparam de toate, asta nu inseamna ca nu iubim,ba iubim si chiar mult dar primul scop e sexul =dorinta sexuala,eu in prima relatie am stat cu aia pentru sex apoi am iubit-o, nu isi pot garanta ca daca faci sex va sta cu tine,pur simplu ne indragostim de unele fete,poti face sex cu o suta fete si doar pe una sa o iubesti, tu inca esti mica ce simti e doar dorinta atat nu iubire, e normal esti la pubertate, esti virgina esti un trofeu scump, multi te doresc, eu in locul nu as face sex la 15 ani nici nu m-as baga in relatie

| nicoletaaaaaaaaa explică (pentru RAY):

Sunt cu el de 2 luni aproape si acum 2 saptamanii ne-am vazut si parea ca ma iubeste, ma tinea in brate si chiar nu pot sa uit, il iubesc, si as face orice sa stiu daca si el ma iubeste, ultima oara cand mi-a cerut sa ma culc cu el a fost prin iulie, de atunci nu mi-a mai cerut, nu as vrea sa il las sau sa ma lase el

| RAY a răspuns (pentru nicoletaaaaaaaaa):

Nu pot sti daca te iubeste sau simte ceva, eu ti am povestit din trecutul meu, eu am iubit-o dupa 2 luni pe fata aia nu ma refer la sex

23 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Te iubeste sigur, te adora

| Nemessys a răspuns:

Daca te iubeste, atunci cred ca mai poate astepta happy.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Bai fata, la varsta de 15 ani, in 2 luni de relatie, numai o taranca lipsita de educatie si informatie face sex cu partenerul ei de 17. Daca n-ai pic de stima de sine, fa-o, nu e greu, prea multe nu trebuie sa faci, dar sa nu te plangi dupa ca te-a filmat, ca te vede tot poporu' dezbracata, ca regreti, ca iti creste burta si nu stii daca te-ai ingrasat sau esti gravida.

| nicoletaaaaaaaaa explică (pentru m1dn1gh7):

Eu nu vreau sa fac sex, dar iubitul meu mi-a propus prin iulie si am refuzat de atunci nu mi-a mai spus nimic de sex, si eu voiam sa va intreb daca sa continui cu el, din iulie nu mi-a mai spus deloc... vreau sa mai stiti ca de felul lui este pervers, il iubesc enorm si nu vreau sa il pierd,

| m1dn1gh7 a răspuns (pentru nicoletaaaaaaaaa):

Ce iubesti la el? Propunerile lui indecente? happy Sau?

| nicoletaaaaaaaaa explică (pentru m1dn1gh7):

Il iubesc pe el, doar la el ma gandesc

| Madesz a răspuns:

Vrei sa-ti dau un raspuns lung si detaliat sau unul scurt? Ok iti dau unul scurt ca mi-e somn. Nu te iubeste, incearca sa profite de tine, dar tu, ca o fata desteapta ce esti, il refuzi. Eu zic ca mai bine ar fi sa ii dai papucii big grin cine stie. Sa nu cumva sa te violeze.

| nicoletaaaaaaaaa explică (pentru Madesz):

Dar il iubesc enorm, iar acum va fi intr-un liceu cu mine si o sa il vad mereu, nu pot sa nu ma gandesc macar o zi la el