| DyDy7432 a întrebat:

Joc Lady Popular, sunt la nivelul 3 iar la ultimul scop imi zice sa iau un tapet si o podea. Faza este ca nu am casa. Ma duc sa imi iau casa si imi zice: Oops, îmi pare rău! Se pare că nu sunt apartamente disponibile la nivelul tau. Te rog avansează în joc şi încearcă mai târziu. Din ce cauza? FUNDA

7 răspunsuri:
| DyDyuKa a răspuns:

Joc si eu ladypop...cumpara un tapet si o podea...si da-mi mesaj ca sa-mi spui daca ti sa complectat scopul

| DyDy7432 explică:

Nu am casa. Nu am in ce sa pun tapetul. Citeste mai cu atentie intrebarea.

| DyDy7432 explică:

Am ajuns la nivelul 11

| BeiiByiLuvYouu a răspuns:

Pai eu am la mine nu a trebuit decat sa le cumpar...atata tot.Adik la mine s acompletat scopul fara sa le pun in casawinking.Ia incearca asa... Poate merge.Anuta`ma printr`un msj pe pv la numelebig grinienutza14

| BeiiByiLuvYouu a răspuns:

Scz Dienutza14batting eyelashes

| BeiiByiLuvYouu a răspuns:

App.Probabil tu ai luat un apartament de lvl mai mare ca al tau...ia-l pe cel mai mic de lvl 0 cu chiria de 25

| Deeynna a răspuns:

Dami-l mie si te rezolv apoi ti-l dau inapoi s-nt o persoana de incredere, multe fete mi-leu dat si le-am ajutat, pe Angelinna Juliette, Mariutza_24 si multe acum s-nt la level mare. Damil si o sa te ajut!