| Miyha a întrebat:

Bună, la banchetul de clasa a8-a trebuie neapărat să am partener?

Fundă.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu e musai sa ai partener.
Te pup!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Noi la banchetul din a 8-a eram 12 baieti si 5 fete, de unde partenera pentru toi baietii? Banchetul din a 8-a e ca si o petrecere normala la ziua de nastere a cuiva, nimic deosebit.

| SisMusic a răspuns:

Nu am si eu banchet in seara aceasta si nu este musai sa ai partener pentru banchet!
Acolo este un fel de petrecere de despartire!
Cel mai bine este sa fii tu insuti!(sa iti iesi si niste prezervative nu se stiebig grin)
Bafta in continuare!winking

| suntserios a răspuns (pentru SisMusic):

Bune sfaturi mai dai la copii de clasa a8a

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SisMusic):

Ce sfaturi ă tîmpite cum ar zice Vadim

| alabalaportocalaaaaaa a răspuns:

Nuu,daca stati mai multi colegi in aceeasi zona a cartierului, va puteti intalni mai multi, noi asa am facut.
Eu am avut partener dar creed ca am fost singura fata( baiatul respectiv e prieten de familie si nu a fost nimic special ) deci nu
Distractie placuta! :**