| Coriii a întrebat:

Buna!
La barn buddy... inainte imi aparea o pisicuta [gaseste'ti pisica pierduta] acum sunt la nivelul 38 si nu imi mai apare... cum pot sa fac sa imi apare din nou sa o gasesc

2 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

Buna!

Momentan nu poti face nimic. Trebuie sa mai astepti cate saptamani si dupaceea iti va aparea iar pisicuta aceea.
Eu am level 111 si abia zilele trecute am reust sa strang destule click-uri pentru a-mi gasi pisicutawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pisicuta? ca si eu joc barn buddy si nu am nici o pisicutalaughing am lvl 39straight face