| Fata026 a întrebat:

La cangurul am luat punctajul de aproape 84 de puncte, credeti ca am sansa sa intru la baraj?
Ofer funda!( scuzati daca va deranjeaza categoria )

Răspuns Câştigător
| Ilisaysmeow a răspuns:

Da ai sanse sa intrii la baraj. La mine in scoala a intrat o fata cu 85. depinde si de punctajele luate de altii din scoala ta happy

| Fata026 explică (pentru Ilisaysmeow):

Si cum aflu daca am intrat sau nu? Ca rezultatele sunt afisate dar nimeni nu anunta nimic...

| Ilisaysmeow a răspuns (pentru Fata026):

Pai fata respectiva de la mine din clasa a intrat pe situe-ul oficial al cangurului si s-a uitat la punctaj si acolo scria si cine a trecut la baraj, dar a si anuntat-o profesoara...

| Fata026 explică (pentru Ilisaysmeow):

Am intrat si eu si nu apare.

| Ilisaysmeow a răspuns (pentru Fata026):

Ciudat... nu stiu de ce

| Fata026 explică (pentru Ilisaysmeow):

Oricum multumesc ca mi-ai raspuns la intrebare si mi-ai acordat atentie, cand ai nevoie de ceva sunt aici cu sfaturi! :*

| Ilisaysmeow a răspuns (pentru Fata026):

Doar petru asta e TPU happy Mersi :*