| SimonaCristina a întrebat:

La clasa a VI-a, la examenul national, putem alege intre engleza si franceza? happy
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dai examen la limbă străină la cere ești avansat/ă!
Pa, pa.

| Deerpinaaaa a răspuns:

Eu asa stiu. Sunt in aceeasi clasa ca si tine si din cate stiu eu, poti sa alegi intre engleza si franceza big grin

| SimonaCristina explică (pentru Deerpinaaaa):

happy Tu ce vei alege? Eu clar franceza! happy Imi place mai mult!

| myrel123 a răspuns:

Da puteti alege dar depinde si pe ce esti tu avansat engleza sau franceza.
Fundabig grin

| Biancabia12345 a răspuns:

Am aflat ca la examenul din mai( atunci se da) nu dam decat din biologie, fizica si romana. Limbi straine nu mai dam. Funda?