| Dorobantoiu_Sorina_1992 a întrebat:

La Colegiul Economic "Maria Teiuleanu" Pitesti, in clasa a IX-a se invata dimineata sau dupa-amiaza? N-am niciun prieten care invata sau a invatat la Colegiul Economic...

5 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ai Facebook.

| Dorobantoiu_Sorina_1992 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Da. Sunt Sore Elena Dorobantoiu. Tot la Economic te-ai inscris?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Dorobantoiu_Sorina_1992):

Eu sunt Popescu, m-am inscris la Constructii de Masini si Utilaje Grele. Era prin 1978. Am zis sa cauti scoala pe Facebook si gasesti viitorii colegi.

| Dorobantoiu_Sorina_1992 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Aa, scuzati-ma, n-am stiut. Mi-am gasit cativa. Oricum va multumesc pentru ajutor cred ca si tata a absolvit acelasi liceu

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Dorobantoiu_Sorina_1992):

Nu te scuz deloc, e bine ca esti interesata de scoala si aprecieaz. Tati al tau nu cred ca e moldovean din Iasi. Sa ai succes!