| 00Codruț00 a întrebat:

Bună! La Evaluarea Națională, la simulare, am luat la română 5, 55 și la matematică 3, 65, iar la examen am luat 8, 05 la română și 8, 70 la matematică. Crezi că este bine?

Răspuns Câştigător
| MistarGoGu a răspuns:

Varianta 1. Te-au resoftat reptilienii și vor sa te transforme în noul Albert Einstein
Varianta 2. La simulare s-au dat subiecte la mișto!
Prea mare diferență în timp asa scurt! Cat timp a fost între ele? 2-4 luni?

| 00Codru?00 explică (pentru MistarGoGu):

4 luni a fost diferența, dar eu am început să învăț pe ultima săptămână din mai

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum mama masii ai luat 3 la simulare, iar la examen ai luat 8?
Mie-mi miroase a examen luat pe spaga!