| djdani2010 a întrebat:

Buna!
La facultatea,, Vasile Goldis" din Arad, sectiunea MEDICINA, la examenul de admitere se da doar din biologie?
http://medicina.uvvg.ro/......mitere.pdf
Aici scrie ca se da doar din biologie.(
Cam cat costa daca pic cu taxa, taxa de scolarizare pe un an?
Este foarte grea facultatea de medicina?

1 răspuns:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Pai daca metodologia lor spune ca se da doar din biologie, inseamna ca asa este. Taxa de scolarizare va fi postata undeva pe la inceputul lunii iunie, asa e cam la toate facultatile de medicina.
Este una dintre cele mai grele facultati, este de 6 ani dar eu cred ca merita orice sacrificiu, si eu intentionez sa dau admitere tot acolo. Multa bafta!