| Deeeede a întrebat:

la noi in scoala este un joc pe care il joaca toata lumea happy este un joc facut din hartie [ cica se numeste,, VIITORUL IUBIRII ] se joaca asa : tu spui un nume de baiat/fata si el spune pe litere acolo si face din chestia aceea laughing) apoi cand ii termina numele pe care tu l-ai pus trebuie sa alegi o culoare, si atunci deschide petala aceea sau ce este si acolo scrie ceva [ geloasa, te iubeste, etc ] vreau si eu sa-l fac, cand le-am cerut la colegii mei sa-mi spuna nu au vrut, ma gandeam ca poate stiti si voi happy sa-mi spuneti cum se face, sau sa-mi dati un tutorial / site ceva ca eu am cautat pe net dar nu imi da happy

Dau funda :*

3 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

E o tampenie de joc. totul depinde de cum e impaturita hartia, insista ca nici eu la randul meu n-am apucat sa invat cum se face

| AndreiAndu96 a răspuns:

Pai daca faci o solnita de hartie sau asa ceva restul vine de la sinehappy

| Doηηa a răspuns:

"Joc de plictiseală", nu-l știu. laughing