| oanaamaria a întrebat:

la noi la scoala de valentyne's day putem trimite biletel (anonim)persoanei de care ne place. Ma gandeam sa ii trimit un biletel baiatului de care-mi place, dar nu stiu ce sa fac si ce sa scriu. Pareri? fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Kiddadx a răspuns:

Eu zic ca pana la urma trebuie sa ii zici. Ai putea sa ii scrii ca il simpatizezi si ca daca si el imparte acelasi sentiment fata de tine ai vrea sa fiti mai mult decat prieteni. funda.; o3?

1 răspuns:
| Bogdan01234 a răspuns:

Pai daca spui ca este anonim, s-ar putea sa nu isi dea seama de la cine vine acel mesaj. cel mai frumos ar fi sa ii scrii ceva discret nu neaparat ceva ce scrie toata lumea, ceva original. insa si mai bine ar fi sa ii spui tu ca il placi. asa cu ocazia asta poti profita pentru a face primul pas. happy