| anonim_4396 a întrebat:

Bună, la probe am luat 8 iar media la examen mia ieșit 4, 37 am fost admisa? Unde pot vedea rezultatele finale?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai ajuns la varsta asta si nu esti capabil sa intelegi ca tot ce este sub 5 inseamna: corijenta, repetentie iar in caz de examene, inseamna ca l-ai picat.

Rezultatele finale le poti vedea la avizierul liceului unde ai dat examenul.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu vi s-a comunicat la scoala pe ce site sa intrati? Daca s-a pus in aplicare sistemul de protejare a datelor atunci ai un cod in locul numelui tau si il folosesti pe acela pentru a afla la ce liceu ai intrat.Intreaba si de colegii tai.

| Marymari678 a răspuns (pentru dullcat):

Pai eu am dat la sportiv iar media la probe m ia iesit 8 iar cea din examen 4, 37 oare intru?