| uNKN0Wn a întrebat:

la profilele Mate-Info merg si fete?laughing asa mai dragute sau doar tocilare (urate) si baieti??

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Fetele ce crezi ca au? Normal ca merg.
Nu-ti poate face nimeni generalizare, sunt fete ca peste tot, si frumoase si mai putin frumoase.

| Sorinna a răspuns:

Da, la mate-info merg foarte multe fete, cel putin in orasul meu... Nu frumusetea conteaza, ca se duce pe apa Sambetei, ci inteligenta si capacitatea de socializare.

| uNKN0Wn explică:

Mssss~!

| shobby10 a răspuns:

Depinde de liceu, in general sunt toate sunt frumoasa indiferent de profil :p

| MissyCrissy_4502 a răspuns:

Eu am terminat la mate-info si erau si crede'am ca eu nu sunt tocilarawinking

| IlIubescPeFrumosulAsta a răspuns:

Dupa parerea mea, merg cei care au capacitatea mintala s-o faca. Despre infatisare... depinde.