| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toti! Am o problema si toata increderea mae e in voi.
Mie nu imi cresc sinii! Problema e ca la noi in familie mami nu are pept mare. Sunt ft disperata;( Orce sfat, propunere idee va rog sa o publicati. Vreu sa fac acum ceva pentru corpu meu cit nu e tirziu! Va rog ajutati-ma, dau fund@!

11 răspunsuri:
| borntotwerk a răspuns:

Dar dc trebuie neaparat sa ai sanii mari?laughingadica daca nu iti cresc inseamna k asa e corpul tau..nu toate fetele au sanii mari:-P funda?kiss

| Kleoo a răspuns (pentru borntotwerk):

Pfff...tu aia atot stiutoarea

| borntotwerk a răspuns (pentru Kleoo):

Pai asa e!

| Kleoo a răspuns (pentru borntotwerk):

Hey, tu nu stii cum e sa nu ai sini! Atunci taci...ok?

| mihaelaaaaa2000 a răspuns:

Depinde si ce maninci...shi daca vrei sa ai pieptul mare trebuie sa faci flotari macar vreo 10, .....si mai poti sa iei si niste suplimente pentru cresterea sinilor etc

| Kleoo a răspuns (pentru mihaelaaaaa2000):

Am incercat tinctura de marar, dar cei drept nu prea ma agutat!

| mihaelaaaaa2000 a răspuns:

Stiu cum este...dar nu trebuie tinctura sint la farmacie suplimente pentru crestere...o fata de la noi din clasa a incercat asa si a mers si acum vad ca se mentine:p

| Kleoo a răspuns (pentru mihaelaaaaa2000):

Poti terog sa-mi spui denumirea?

| mihaelaaaaa2000 a răspuns:

La farmacie sint;; diferite suplimente precum :echinaceea, calciu. fier mestecabil. dar eu te sfatui ca sa nu mergi prea mult pe pastile deoarece iti strigi flora intestinala si dupa asta o sa ai probleme cu burta.Eu te sfatuiesc sa faci in fiecare zi macar vreo zece flotari, abdomene.Deoarece muschii de la miini se dezvolta si cresc mai mari.Eu asa am procedat si vad ca am sinii chiar foart mari adica ce vreau sa iti zic am 12 ani si port sutin de maturi>:p asta la un copil nu prea ar fi bine.dar dac o sa faci ce ti-am zis flotari cred ca o sa iti cresaca si tie. tu citi ani ai? Succes cu crsterea siinilor:p:d:p

| mihaelaaaaa2000 a răspuns:

Funda?:p:d