| ganja a întrebat:

Buna la toti! am un nokia 6230 cred si nu suna ( adica ii setez o sonerie si nu suna doar vibreaza am incercat sa ii schimb profilul si nimic). cine ma ajuta are funda!

Răspuns Câştigător
| andreea32 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie dar eu am un Nokia 7310, dar oricum aceeasi problema
la mine problema era ca intrasem la sunete si dadusem la alerta intratre apel:dezactivat
si apoi mai dadusem si alerta vibrare:activat
nu stiu ce sa iti zic eu am cautat ce sa ii fac 3 zile pana am realizat care era problema, intra si tu la setari sunete si uitate si vezi ce e inneregula
daca nu... du-te cu el la reparat...sau ia-ti altul
sper ca te-am ajutatbig grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aruncal la gunoi si ia-ti altu