| kAps UNikA a întrebat:

Buna la toti as dori sa ma ajutati cu un raspuns.Am sait pe adnaklasniki si ma scriu cu un fodbalist pe care il stiti cu totii imi scrie ca ii plac si imi cere inaltimea ma intreaba daca nu am poze in cupalnik voi cum credeti lui chiar ii place de mine? Ce ziceti sa-i dau raspuns la intrebarile care mi le ofera cu toate ca este din alta tara el mie mea spus ce inaltime are mai multe despre el am verificat si totul este adevarat ajutati-ma va rog mult cu aceasta intrebare dati-mi va rog frumos un sfat.pliz!

Răspuns Câştigător
| Aliyaa a răspuns:

Nu eu zic sa mai lasi sa astepte un pic sa ti spuna mai multe despre el si daca intr-adevar asteapta si isi arata acelasi interes ca pana acum inseamana ca chiar ii place de tine insa nu poti avea prea multa incredere intr-o persoana de pe internet pentru nu stii cum e in viata reala pe interenet poate fi cine vrea, poate sa si creeze al comportament alta gandire pentru a pacali lumea.Asa ca mai asteapta putin sa vezi ce are de gand sa vezi daca isi da arama pe fata si daca se poarta tot asa raspunde i si tu la ce te intreaba(bine nu ii spune chiar tot despre tine propune-i duca catva timp sa va intalniti si atunci il vei cunoste se vei stii ce fel de om e)! Succes!

7 răspunsuri:
| anonimmmmm a răspuns:

Draga mea,(scuze ca iti fac spun asta dar acesta este un site unde sunt majoritatea romani si multi nu inteleg ce inseamna asta cupalnik, zi mai bine costum de baiebig grin)nu tio zic cu rau, eu tot sunt moldoveanca si inteleg, dar nu toti inteleg asta, vreau sa te previn ca Odnoklassniki este un site rusesc-moldovenesc, si nu cred ca fotbalistul roman are profil pe acest site, fii atenta sa nu-ti fi facut cineva vreo farsa.tongue

| AneZniP a răspuns:

Dupa parerea mea as vb. cu el dar nu m-as incurca cu,, alte chestii" cum ar fi sa ii zic ca il iubescsau altele. OK? PA! floriccicca

| AneZniP a răspuns:

Dar mai bine fa cum iti surade soarta! PA! floriccicca sau cum te conduce inima ca asa este cel mai bine si daca hotarasti sa vb cu el nu ii spune numai adevaruri despre tine OK? PA!

| Carlene a răspuns:

Cezara acest baiat putea sa afle aceale informatii cum le-ai aflat si tu(inaltime si alte chesti).

| Rezzo a răspuns:

Cum sa faci asa ceva, pe internet sa nu crezi nimic, oricine poate sa fie oricine, daca vrei poti sa fi Pamela Anderson daca lumea te crede bravo tie. Daca chiar te plictisesti poti sa vb cu el, da sa nu te astepti la marea cu sarea. App exista posibilitatea sa fie cine crezi tu, da sansele sunt destul de mici.

| razvanutzu a răspuns:

"dragostea se afla pe parcurs" deci stai cu elwinking

| madalynaaa a răspuns:

Poate sa fie el, poate e doar o deghizarewinking mai asteapta sa vezi ce te mai intreaba