| rubyyy a întrebat:

Buna la toti!
in aprilie implinesc 17 ani si as vrea ceva de lucru.Parintii mereu ma sicie ca stau doar acasa, stiu sa fac multe.Am lucrat la flori,dadaca, menajera, chelner la sala de nunti dar a fost pentru un timp.Va rog ceva propuneri, orice.MERSI MULT.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti face ospatar in weekenduri. Faci bani frumosi. Sau poti sa decorezi sali de baluri daca te pricepi si ai imaginatie. Mult noroc kiss

| rubyyy explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu unde sa ma adresez,, multi nu vor findca n-am 18

| Larisaaaaaaa16 a răspuns:

Chelnerita, babysitter, vanzatoare, dar vezi sa nu iti faci un viitor numai cu joburi, fa ti un viitor sigur in paralel, craciun fericit