| dragonslep a întrebat:

Buna la toti miercuri ma duc sa imi pun pircing n buza as vrea sa stiu daca doare tare cind iti baga acul ce fel de intepatura simti?

fundita

Răspuns Câştigător
| Colors a răspuns:

Din cate stiu eu.nu doare foarte tare...dar o sa vorbesti mai greu dupa ca ti se umfla putin buza! Eu stiu de un baiat care si-a pus in limba si i se umflase limba si nu a avut voie sa manance orice dupa! Cam o zi asa! Dar dupa totul a fost bine, nu a mai avut deloc probleme! Cred ca si cu buza e cam la fel!

2 răspunsuri:
| Colors a răspuns:

Funda? :*

| Carina1995 a răspuns:

De durut doare daca nu iti anesteziaza buza. nu are cum sa nu doara ca doar iti strapunge buza cu un ac...si sunt si pericole. daca iti nimereste vreo vena, e grav rau de tot.