| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy...La transformice,cum pot face ca soricelul sa aiba la emotii si chestia aia gen petrecere? Si cand esti shaman,cum faci sa pui bulinele alea pe scanduri, ca sa fie legate intr-un fel?

Răspuns Câştigător
| raluca4 a răspuns:

Pai daca te referi la confetiile alea atunci trebuie sa apesi pe E si daca apesi pe C iti apare bulina galbena (cand apesi pe C ai sa vezi ca iti apare mai intai in mijloc daca mai apesi odata se duce in stanga sau dreapta si daca mai apesi inca o data se duce tot la fel), daca apesi pe B iti apare bulina rosie (se poate pune numai la mijloc), daca apesi pe V apare bulina albastra (apesi la fel ca la bulina galbena), daca apesi pe N apare o bulina albastra care face ca scandura sa se invarta (la fel ca la bulina galbena) cam atatea buline sunt si daca vrei sa invarti lemnul, balonul, nicovala, cutia mare, cutia mica, sageata apasa pe shift sau ctrl. Daca vrei sa pui balon apasa pe B ori C ori V ori N. Cam atat. Mult succes! Daca vrei mai multe informatii numele meu de pe Transformice este Ralucaem. Pa, pa!

1 răspuns:
| JocuriUS a răspuns:

Www.sv1.ledformice.ro este cel mai frumos joc merita jucat. e transformice privat.