| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Buna la zack si codi ce viata minunata pe punte era un episod in care ei faceau teste de compatibilitate pe laptop si erau intrebari acolo stiti episodul? este acela cand lui London i-a iesit ca se potriveste cu London si la sfarsit London asi scria o scrisoare si spunea ca trebuie sa se desparta de ea sa mai iasa si cu alt cineva laughing lol.Deci intrebarea mea este:nu exista un site sau ceva cu intrebarile astea sau asemanator ca un fel de oracol si ar fi bine sa imi dati intrebarile sa le scriu pe un caiet tongue cu prieteni mei laughing. Fundoi+Vot >>:X:Xbig grinbig grin::tonguetongue

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar in serialele astea se creeaza siteuri "false", care nu exista - in general.