| puffika a întrebat:

Buna!
Lamuriti-ma si pe mine cu o chestie ca sa fii actor sau regizor trebuie sa ai neaparat voce?
Sunt curioasa!
Funda!

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ai voce...
Nu la toate rolurile sunt necesare voci frumoase (vocile sunt si facute pe calc.)

Vrei sa te faci actrita? Wow...Inseamna ca nu ai emotii pe scenasmug

| speranata a răspuns:

Nuu pentru a fii actor trebuie sa ai spirit de convingere sa fii sigur pe tine curajoasa si ca regizor la fel. NU nu iti trebuie voce

| andda_2600 a răspuns:

Clar nu! Trebuie sa ai talentul de a juca teatru/ regiza. Vocea este ceva "in plus". In schimb, daca tu chiar te pricepi, nu iti cere nimeni sa canti