| LuckyFf a întrebat:

Buna lume!

As dori si eu niste statusuri frumoase nu stiu sa fie despre :zambet, prietenie, iubire, ura.tristetze.si multe altele.

Vreau sa nu fie de pe nu stiu ce siteuri de status. vreau unele frumoasa chiar orginiale.:d.

Vot+fundoi.:*

>Pliss.big grin

2 răspunsuri:
| Gaby10 a răspuns:

Pai...sa vedem cateva status-uri.
Zambet:Incearca sa zambesti,zambind poti zbura, zambind poti afla, zambind treci peste...numai zambind!love struck
Iubire:Tu spui ca nu poti iubi cu adevarat,dar cred ca de data asta te-ai inselat,tu crezi ca poti rezista,uneia ca ea!love struck
Ura:N-am spus pana acum ca te urasc,am spus mereu ca te iubesc,dar acum iti spun,ca de la iubire la ura este un singura pas.
Tristetetonguerivesc inapoi si numai esti,privesc cum dispari si ma lasi cu sufletul gol,pleci dar de mine nu-ti aduci aminte, ei bine afla ca eu te voi pastra in minte!

Si cam atat! Sts-uri create pe moment, sper sa-ti fie folositoare!
Imi cer scuze pentru eventualele greseli de ortografie!

| Anaalex520 a răspuns:

Stiu ca sunt multe si poate nu e ceea ce cauti, dar fa-ti timp sa le citesti pe toate! kiss

1.Esti un oarecare, care cauta parcare!

2. Daca spun ''PA'' nu inseamna ca plec!

3.Stii? Vad viata ca pe un joc.Sunt pasionata mereu de primul loc.

4.Ma exprim sa intelegi mesajul! Eu nu-s m*-ta sa cenzurez in fata ta limbajul!

5. Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul! Tu esti doar personajul eu fac tot filmul.kiss

6.Sunt inofensiva.Dar gandul meu e criminal!

7.Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac!

8.Sa iert`? poate`! Sa uit? Niciodata!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html