| IloveElasexygagica a întrebat:

Buna lume.
Pentru oricine poza mea este asta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres ic:specific, isc:teal0, 3947&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=498&vpy=305&dur=300&hovh=25 9&hovw=194&tx=53&ty=158&ei=aTMjTQmStuAGqf25hgI&oei=VzMjT aGAI4y08QOIm92DBw&esq=9&page=7&ndsp=30&ved=1t:429, r:10, s:178&biw=1440&bih=809
Elasexygagica, daca vezi intrebarea asta, si sper sa o vezi, sa stii ca vreau sa fii iubita mea!
Va rog, nu-mi stergeti intrebarea, sunt doar un biet indragostit de o fata nobila si decenta ca elasexygagica.
Va pup all!

Răspuns Câştigător
| MsdfdsSeArde a răspuns:

Ba baiatule tu nu ai viata, in primul rand ca aici se pun intrebari, se ajuta oameni...cu comentarii daca tot vrei atat de mult sa iti faci "GAGICA" du-te pe chat'uri dinalea de handicapati...nu venii sa ne stai pe cap
P. S. Stii ca s'ar putea sa se ia multa lume de tine...BFT!

12 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

Cred ca intrebarea ta e pusa la bazalaughing

| elasexygagica a răspuns:

Iatama iubire kiss

| forever4you a răspuns:

Daca zici turolling on the floor

| Armyanka a răspuns:

Ela tiene diez años. Y tu 18 años.Cuando respondió a una pregunta dijo que tiene diez años! Me asusta!

Răspuns utilizator avertizat
| 100SweetSmile4you a răspuns:

Am o intrebare:
De ce ne-ai dat o fotografie de pe un site cu id-uri?
http://www.id-uri.ro/membri/usa-65435/

Nu te acuz pentru nimic, doar ca mi se pare ceva bizar...

| Pisicuța a răspuns:

Nobila? Decenta? cred ca vroiai sa zici invers straight face. mai bine ai idolatriza pe altcineva, nu ai vazut-o nici macar in realitate, si in plus de ce nu i-ai zis pe privat si ai venit sa ne stai pe cap?
Si inca ceva, nu cred ca e poza ta aia, zice deja in link ca e cautata pe google deci... data viitoare sa te gandesti mai bine cand pui o intrebare.

| Dreamy a răspuns:

Decenta?

| denisaa_3658 a răspuns:

Doamne rolling on the floor ce incultstraight face

| Alecssa98 a răspuns:

Esti dragut, pacat ca iti place de o fetita obsedata de sex de 10 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba esti de pamana

| lavi54 a răspuns:

Ba frate tu ai vreo 18 ani si ea daca are si 10 laughing

ce drk te-ai indragostit de o pitica? laughing