| anonim_4396 a întrebat:

Buna lume, stiti de unde asi putea sa i au aceea melodie care o da pe disney channel cu elefantul ala(e de la mobillogo)care zice trimite acum prin sms cuvintul DJ suna cam asa:de ce nu raspunzi, eu te sun intruna tu mereu te a scunzi da-mi un esemes sau da-mi un bip pe mess un mesaj sau un apel da mi un esemes esemessss si tot asa daca o aveti mi o trimiteti...va las un mesaj cu id meu

6 răspunsuri:
| Pişcoţel_8877 a răspuns:

Pai o am eu pe telefon
da` add la dya_ktty
si ti o trimit!

fundaAaA? A?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu o caut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am trimis sms si am intrat pe site si nu am cum sa o downloadez si nici sa o ascult nu sunt seriosi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cine stie ce cuvant trebuie trim sa ti-o dea pe tel?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aa o stiu adica suna asa:"Da a da tiai luat telefon nou, vad ca acum askulti smecherii de cassino no no
Dinialooww…de ce nu raspunzi?
Eu te sunt intr-una tu mereu te ascunzi
Da-mi un SmS sau da-mi un BUUZZ pe mess
Un mesaj sau un apel
Da da da-mi un SmS un SmS……" nu poti s-o iei numai daca o cumperi

| Stefykitty a răspuns:

Trebuie sa ai net pe mibil si sa trimiti Sms. Am incercat si eu dar nu a mers fiindca nu am net pe mobil. Mi-a dat mesajul asta(sau ceva de genu):
,, Pentru a primi melodia trebuie sa aveti optiunea net pe mobil"