| anonim_4396 a întrebat:

Buna lume,vreau sa-mi iau pentru vara niste pantaloni scurti chiar un pic mai sus de genunchi, skinny fit, tip anii 90’ daca stiti ce zic, cu talie joasa sau normala.Gasesc doar de la 200 de lei in sus si nu prea merita atat, de unde as putea sa-mi iau?

4 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

De pe Shein, sau pepco, Sinsay, magazine chinezești, au prețuri foarte accesibile si sigur au si pantaloni de care vrei tu. Nu trebuie sa fie neapărat de firmă, ci sa te simți tu bine în ei.

| ContinchispeviataAvetiGrijaDeVoi a răspuns:

Păi sânt magazine prin orașe destule ai putea să-le vizitezi să Sâte uiți la ce-ți place sa porți pentru ori-ce îți dorești.