| rihannamiruna a întrebat:

luna care vine (17 iulie)o sa am nunta mea si vreau sa fie totul perfect! de aceea mi-as dori sa am cea mai frumoasa muzica! ce melodii i-mi sugerati...

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Eu le-as fi chemat pe cele de la bambi ca au niste melodii de petrecere senzationale dar nu cred ca sunt disponibile asa de repede. :(
cauta pe net.Succes!
http://www.google.ro/......tp?/search

| Meryem027 a răspuns:

Hmm, daca ai formatie de muzica populara un capitol, sa-i zicem asa... e incheiat.Insa, trebuie sa ai ceva melodii mai romantice, ca de exemplu : Fuego - ce seara minunata; Marcel Pavel - frumoasa mea; Ovidiu Komornik - esti mireasa vietii mele; Fuego - clar de luna; Marcel Pavel - esti minunata; Mihai Treistariu - cat de frumoasa esti. Iar ca dansante, pe langa Meneaito, Dansul pinguinului si Brasoveanca, ai putea adauga Toata lumea danseaza cu mine( Fuego), Gasca mea ( Hi-cu), Razna ( Hi-cu ). happy In speranta ca ti.am putut fii de folos... te pup si iti urez o casa de piatra! Sa fii fericita alaturi de alesul tau.

Răspuns utilizator avertizat
| rihannamiruna explică:

Mi-am adus formatie dar e de muzica populara...in timp ce fac ei pauza mi-ar trebui muzica usoara, straina deci, nu populara!