| barbyr0z.ex.fantadelamaye a întrebat:

Buna straight facem*am certat cu el si mi-a spus sa-i dau ignorehappy ca are pe alta ca nu ma iubeste, m`am purtat indiferent cu el. spunea tot felul de vorbe urate, injuraturi iar ultima data nu eram cu el impreuna si s`a enervat ca nu-l bagam`n seama.nu-l ntrebam ce face! eu tin la el foarte mult dar nu accept sa ma calce`n picioare! Oare am facut bine ce am facut:-s? ca nu i-am dat ignore? i-am spus sa`mi dea el dar el insisa sa-i dau eu si i-am spus ca nu`i dau pentru ca`n lista mea e indiferent(nu e asasad), ca nu am nimic cu el ca sa-i dau ignore! Am facut bine sau trebuia sa `i dau eu ignore? ce parere aveti de acest baiat?

15 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu trebuie sa-i acorzi nicio atentie unui baiat care te injura. Dupa asta daca vei ceda urmeaza o bataie.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu ar trebui sa-l mai bagi in seama daca te-a injurat si te-a jignit...nu te merita.

| catalina_2916 a răspuns:

TE-A JIGNIT? TE-A INJURAT? doamneee, cum mai poti sa tii la un astfel de baiat? eu nici mucii nu mi i-as mai arunca pe el, sincer laughing eu zic sa-ti gasesti alt prieten si sa-l uiti p acest baiat care este un mare porc. n-are cei 7 ani de acasa... o fata pentru nimic in lume nu ser injura si nu se jigneste, orice ar face ea... da, ai facut bine ca nu i-ai dat ignore pentru ca dup-aia parea ca faci tot ce zice el... daca nu mai vroia sa te aibe in lista si sa nu mai vb cu tine iti dadea el ignore, nu t punea pe tine sa faci asta... uita-l cat mai curand pentru ca NU MERITA!

| crisS a răspuns:

Pai dupa parerea mea ai facut foarte bine. Din moment ce a vorbit urat cu tine e clar ca nu a tinut cu adevarat la tine... poate te-ai inselat in privinta lui poate tot ce a fost intre voi a fost numa joaca nimic serios...
Eu cred ca cu timpul o sa-ti treaca si o sa il uiti... ai procedat foarte bine in privinta "ignor-ului " bravo nu te-ai smiorcait dupa el si nu l-ai implorat sa ramana cu tine bravo

Indiferenta doare cel mai tare!

| oana_1897 a răspuns:

Parerea mea e ca nu trebuie sa acorzi atentie nici vorbelor urate nici comportamentului sau infect; considera ca e un capitol incheiat din viata ta si incearca sa treci cat mai repede peste acest esec pentru ca viata e scurta...si nu uita :orice s-ar intampla considera ca you are the best! team popat

| denisa_4752 a răspuns:

Buna! daca a vorbit urat cu tine si se poarta asa e clar ca trebuie sa rupi legatura cu el! nu trebuie sa i accepti chestiile astea! daca o iubeste pe alta nu are decat:dtu stai linistita si nu l mai baga in seama! cat despre faza cu ignore...nu stiu ce sa zic pana la urma sa ti dea el daca isi doreste asa mult chestia asta si sa nu l mai bagi in seama niciodata...mai ales prima! bafta.:*

| christabell a răspuns:

Nu am prea inteles pe de-a-ntregul, cu "ignore", dar, ma rog, m-am gandit mai bine:nu mai raspund, nu prea am cui, sorry...

| Daddy_9411 a răspuns:

Pai din moment ce te injura si vorbeste asa cu tine cred ca ar trebui sa-ti pui singura niste semne de intrebare si sa te gandesti daca meriti astastraight face!

| spin a răspuns:

F urate gesturile lui.nu e de bine.ar fi mai indicat sa-l uiti si sa-ti gasesti pe cineva care te merita. oricum cred ca nu are pe nimeni. a spus asta pentru ca era suparat.va regreta mai tarziu.se spune ca "pretuiesti o persoana de abia dupa ce o pierzi".
si eu st baiat, si eu ma enervez, dar am invatat k faci o persoana sa se minta mult mai prost vorbin calm si fara a vb urat...parerea mea.
mi-am adus aminte iarasi k m-am certat cu pr mea in seara astacrying(...chiar daca a ft din vina ei ma simt ca si cum eu as fi gresitcrying

| spin a răspuns:

Simta*

| cretz a răspuns:

Sunt sigura ca nu meriti sa se poarte asa cu tine. E foarte bine ca nu te-ai lasat calcata in picioare. Ar trebui sa incerci sa treci peste asta si sa iti vezi de drumul tau, chiar daca asta nu il mai include pe el. Eu iti urez succes si sper sa ne scrii ca este altcineva in viata ta care va stii sa te trateza asa cum meriti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai ignore! nul mai baga in seama cautati noi prieteni si fii intodeauna fii mandra de tine nu te lasa injosita in fata nimanui happyfrie ca tii la el dar daca el iti vb urat ...lasa d ast la alte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D-ai ignore nu mai astepta tii la el te inteleg dar vei trece peste asta. Auzi am o intrebare:care ar fi preferinta ta?-sa te injoasesti in fata lui sau ar altciuva ...sau sa fii mandra de ceea ce esti mereu cu capul sus bazata pe tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai puteai sa-i dai ig ca merita.
dar daca nu vrei pune-l pe invizible pe el si o sa creada ca i-ai dat ig.

| livia_9072 a răspuns:

Draga mea curaj, si fii cu 5 minute mai desteapta decat toti, ca lumea geme a prostiwinking. cat despre ignore...nu nu-i da daca vrea sa-ti dea el ignoree accepta dar cu nepasare si indiferenta. te pup ai grija d tine