| BruNnEtTe a întrebat:

m-am certat cu prietenul meu si nu stiu ce sa i mai zic sa ma ierte este f f suparat va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| superDezastrul a răspuns:

Buna. hmmm dar acum depinde cu ce iai gresit.dai si tu niste sms-uri. de genu. te iubesc si nu vreau sa te pierd.tu esti totul pentru mine. doar tu ma poti face fericita, viata mea nu are nici un rost fara tine.te iubesc viata mea.etc. sper ca ti-am fost de folos intr-un fel sau altul.o zi placuta imi pare rau pentru tine dar daca il iubesti nu te da batuta si lupta pentru iubirea ta,