| anonim_4396 a întrebat:

Buna:*, m-am decis sa ii spun colegului meu de clasa ca il placbig grin, il plac de 6 luni si deja numai suport sa imi fac rau singura si o sa ii spun.Problema este ca nu stiu cum sa aduc in discutie acest subiect? cum sa formulez sau ce sa ii spun?
Eu sper sa spuna da ca altfel nu stiu cum m-as simti in fata lui daca m-ar refuza si mi-ar spune nustraight facelaughing.
De aceea am nevoie de un sfat de la voilove struck, si sa imi tineti si pumnii sa reusesclaughingbig grin

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

In primul rand se mai intampla ca o fata sau un baiat sa fie respins dar nu trebuie sa te descurajezihappy, poate ca ar insemna ca nu e chiar baiatul perfect. Pur si simplu adu in subiect ceva de alte cupluri, de exmeplu ai putea spune "O prietena de-a mea Maria l-a intrebat pe un tip daca vrea sa fie cu ea [nu trebuie neaparat ca aceea "MAria" sa existetongue] si el a zis da, tu ce ai spune daca te-ar intreba o fata asa ceva?" si probabil va zice "care fata" atunci spune-i "eu de exempluthinking". Sper ca te-am ajutathappy. Mult succes!:*