| Ioana736261 a întrebat:

Buna, m-am despărțit de fostul meu acum aproximativ o luna. El are 16 ani și de când ne-am despărțit el tot ma injura și ma stresa sa îl las odata in pace și sa nu îl mai caut. Eu asa am și facut am început sa nu îl mai caut și sa îl las de tot. Când eu am început sa fac asta ieșeam și afara cu prietenele și prietenii mei iar el când a aflat ca am și baieti prieteni a început sa ma urmărească și sa ma amenințe ca ma calcă in picioare. A venit și după mine 2 seri și chiar a și dat in mine. In fiecare seara ma suna și ma amenință și ma urmărește sa ma prima sa ma bată și mai rau și pe mine și pe prietenii mei. Ce pot sa fac in legătura cu asta? Am vorbit și cu ai mei și cu ai lui și nimeni nu se poate intelege cu el. Spune ca nimeni nu îl poate opri și ca nu se oprește pana nu ma bate.

3 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Da cine este asta ma superman? Cum nimeni nu poate să-l oprească cine se crede și asta? Ia adunațiva cu toți și luați la voi electro șoc cartofi prăjiți îl faceți ia uite ma cică nimeni nu-l oprește și asta alta mizerie.

| elemonis a răspuns:

Buna.
Denunta-l.

| 44mon a răspuns:

Spune-le alor tăi să le spună alor lui că dacă se mai apropie de tine mergeți la poliție, și faceți asta cu prima ocazie în care te mai simți amenințată de el.