| adinutzadina a întrebat:

m-am despartit de iubithul meu si acum regret pentru ca mi-am dat seama ca il iubesc dar e prea tarziu deoarece acum este cu prietena mea si eu sufar mult si nimeni nu stie as vrea sa ii zic prietenei mele dar daca ii zic sunt sigura ca se va desparti de el si ea va suferi...nu stiu ce sa fac sufar prea mult si din cauza asta m-am si indepartat de prietena mea... ce ma sfatuiti sa fac va rog ajutati-ma! funditaaa

Răspuns Câştigător
| Dey_1617 a răspuns:

Ce fel de prietena e aia? care stie ca a fost prietenul tau si suferi,ca il iubesti? In primul rand aia nu e prietenawinking
Pai incearca sa vorbesti cu el si spune`i ca inca il iubesti si ca nu poti sa il uiti, sa renunti la el. Iar el daca te iubeste cu adevarat iti va mai da o sansa. Dar totusi sa se incurce cu prietena ta.e nasoala treaba. Eu nici nu l`as mai privi in ochi nici pe ea si nici pe el. Pana la urma o sa suferi o perioada daca tie frica sa ii spui ce simti tu pentru el, si ca vrei sa fiti din nou aman2. Tine mine: Viata merge inainte cu sau fara elwinking
Ce e al tau e pus deoparte:*
Sper ca te-am ajutat si nu te-am suparat.
Funda?:*

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Offff...din cauza greselei tale acum veti suferi amandoua.
Deci lasa`l pe baiatu` ala sa fie cu prietena ta, oricum nu te iubeste o data ce s`a cuplat cu ea!
Se vor desparti ca el nu va iub pe nici unaoh go on
Baftaaa!

| Dey_1617 a răspuns:

Ms de funda:*