| Stella a întrebat:

Buna m-am gandit sa-mi iau unul dintre aceste telefoane: lg cookie fresh, samsung corby sau nokia 5230 pe care sa mi-l iau care e mai bun de ce?

3 răspunsuri:
| CocuUu a răspuns:

Buna.
Parerea mea sa iti iei LG cookie fresh deoarece e la moda si e fain. Daca iti place rozul poti sa-ti iei asa : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0
Despre Samsung corby nu am o parere foarte buna...si nici despre Nokia 5230.
Bafta!>:D

| Parkmin a răspuns:

Samsung corby am si eu de cateva luni si este foarte bun are multe widget-uri si un ecran cu trei interfete la fel si meniul.Ecranul merge super si nu e nevoie sa apesi tare are memorie destula pentru aproximativ 12-13 piese, si 20 de imagini desigur daca nu vrei card de memorie camera e de 2 mp detecteaza zambetul fetei umane, face poze excelente are si niste optiuni de modificare a pozelor, dictionar, poti sa gasesti o piesa daca nu sti cum se numeste si cine o canta doar inregistrand 10sec din ea, internetul e foarte bun adica e la fel ca si pe pc poti vizita site-uri poti vedea filme de pe Ytube.

| Abby_6693 a răspuns:

Buna eu am LG cookie si este foarte bun are un meniu super frumos si bateria te tine mult, Samsung corby are un meniu cam naspa si nu are multa memorie [din cate stiu eu]si Nokia 5230 mie una mi se pare cam urat dar nu stiu multe despre acest telefon!
Deci eu iti recoman Lg cookie :d!