| iubitha_2760 a întrebat:

m-am indragostit de un goleg de clasa si nu stiu ce sa fac ca sa-l cuceresc. el este cam golanash si cat de curand s-a despartit de iubita lui. acum problema e alta inca 3 fete sunt cu ochii pe el tin la el prea mult si pe zi ce trece ma indragostesc de el din ce in ce mai mult! va rog, ajutati-ma sa. l cuceresc. hai ca nu degeaba... FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ryuk751 a răspuns:

Intereseazate de ce ii place si lui, sau imbracate mai frumos ca sa te observe dar atunci nu ii da prea mare importanta ca sa nu zica ca esti c...a si atunci se va uita el la tine nu tu la el si daca asta nu merge spune-i cal placi.

2 răspunsuri:
| Gripa a răspuns:

Fu*teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee-l!

| iubitha_2760 explică:

laughing) buna gluma asta, gripa rolling on the floor