| MaRyUkK a întrebat:

m-am suparat ft tare pe o prietena la care tin mult, deci totul a inceput ca acum cateva minute, ea numai vorbea cu mine, nu-mi mai raspundea nicaieri si ne jucam un joc, si pe joc se juca dar cu mine nu vorbea, si m-am enervat ca i-am dat la buzz-uri! Iar apoi a spus fratele ei sa o las in pace am zis bine si am dat-o pe invisible partea proasta e ca maine va veni la prietena mea(bine si prietena ei) sa se joace ca i-am zis eu ca a vn(ce proasta am fost) si eu nu vreau sa vina si ea pentru ca m-am suparat groaznic, si am si inceput sa plang din cauza ei, si daca va veni eu voi pleca de acolo, dar sincer nu as fi vrut sa plec ptk prietena mea pleaca sambata! Si sigur pr mea cu care m-am certat va zice scuze iar eu ma voi inmuia si o voi ierta si nu mai vreau sa fiu asa "moale" nu vreau sa o iert! si ce sa fac ca ea sa numai vina si sa o fac pe ea sa-si ceara scuze! funda!

1 răspuns:
| acnaib a răspuns:

Si eu m.am aflat in aceeasi situatsie.sunt la fel de "moale"ca sh tine, nu o ierta pana cand nu constientizeasa ca agresit dar zic sa o iertsi sh daca iti mai face la fel supara-ta sh uh pe ea...sh poate o sa.si dea seama succes!:**