| 愛日本 a întrebat:

M-am uitat aseara la filmul twilight ( amurg ) a fost foarte super! Nu stit daca mai exista si continuare? adica alte parti, in afara de cea de aseara, cum ar dii partea a 2 a si a 3 a, daca da cate parti mai sunt? ♥

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Pai mai este partea a 2-a: Luna noua
Partea a 3-a:Eclipsa
Partea a 4-a va aparea anul.
Cauta pe un site de filme online si uita-te si la celelalte episoade pentru ca merita!

3 răspunsuri:
| Damaris_8457 a răspuns:

Mai este partea 2 -new moon, partea a 3- eclpise, si partea a4- dar nu este aparuta

| Baky a răspuns:

Pai ...prima parte -amurg (amurg)
a 2 a parte - new moon (luna noua)
a 3a parte - eclipse (eclipsa)
a 4 a parte - breaking down (zori de zi ) care apare in noiembrie big grin

| razvanel_5766 a răspuns:

Mai e partea a4-a si este in premiera pe 19 iunie pe hbo.
fundita?happywinking