| MARIAROSS37 a întrebat:

Buna,m-am vopsit cu albastru de metil si am pus 1/4 apa si 3/4 culoare si nu vrea sa iasa.Am stat cam 10 minute.Am incercat tot ce se putea (de la bleumarin s a ajuns la un verde slab) l am spalat de o groaza de ori,l am dat cu lamaie,ulei,am fost la piscina, nu vrea sa iasa. Daca ma duc la salon sa incerce cu color remover iese?

1 răspuns:
| Assassina a răspuns:

Dar oricum ti-l strica.De ce nu ti-l tai? Daca nu vrei,mai asteapta putin,nu il mai spala de atatea ori pnetru ca nu are timp solutia respectiva sa actiuneze(lamaia si samponul ). Asteapta, daca nu, du-te la salon, daca se vede rau. Oricum, caută-ți o vopsea de păr la culoarea naturală, roag-o și pe mama ta să sau pe cine vrei te ajute SAU Samponul de la Kalos pentru indepartatrea vopselei.Nu prea mai am multe optiuni.Sanantate multa si noroc