| DianaC a întrebat:

ma adresez in special fetelor care detin un cont de tumblr, dar si celor care nu au unul.
Ieri mi-am facut un nou blog pe tumblr : http://parisienne-lady.tumblr.com
E un fashion blog ca sa zic asa, pentru ca da, ma pasioneaza moda si lucrurile frumoase.
Rugamintea mea e sa dati un ochi peste blog, si sa imi ziceti parerea voastra. Iar daca va place si aveti si cont de tumblr, un follow de la fiecare ar fi bine venit. Accept critici si sfaturi, asa ca feel free to express yourself.V-am pupacit!

2 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Hei! Personal nu-mi place, pentru că nu e genul meu.
Ador tema, e foarte drăguță :3 însă nu se vede prea bine descrierea (din cauză că e scrisul prea mic- încearcă să-l mărești din serările temei, poate merge)

Mine: http://musique28.tumblr.com/
Acum poate înțelegi de ce am spus mai sus că nu e genul meu.
Multă baftă!

| Wøodenpints a răspuns:

Al tumblr de căcat, cu imagini repostate la fel ca și celelalte 9783465039847.
Ce ai tu acolo nu se încadrează nici la modă nici la lucruri frumoase. Ci la kitsch.