| ioana_2608 a întrebat:

ma ajuta si pe mine cineva cu o idee, o propunere: stie careva un loc dragut in CLUJ, un club ieftin, unde as putea iesi vineri sau sambata (eventual fara intrarehappy, sau mai ieftin asa)?

6 răspunsuri:
| Eu4EverX a răspuns:

BunahappyPai depinde...sunt mai multe cluburi cum ar fi After Eight:X ( ma gasesti acolo in fiecare vineri) e deschis vineri de la 18:00 la 21:00 ( e si pentru minori) si sambata pentru adultihappy... Obsesion iar este foarte bun.Ring,Allegria,Tineret.Sunt multe si destul de ieftina intrarea.Pentru un club cu intrare gratuita in gasesti in cartierul manastur langa statie Pritax

| Eu4EverX a răspuns:

Pai de exempu in After Eight vinerea pentru minori costa 5 lei intrarea Obsesion si Allegria la fel...In Ring si Tineret nu sunt foate sigura dar banuiesc ca tot 5 lei. iar sambata cu ceva mai mult. cati ani ai?

| Eu4EverX a răspuns:

After Eight
Strada Brassai Samuel,
0743 359 795‎ nr tel

aici ai siteul: http://aftereight.ro/

Str. Republicii Nr. 109
http://www.obsessionclub.ro/

Ring:
Zorilor » Str. Bogdan P. Hasdeu nr. 69

iar club tineret in spate la mall

| DrViorel a răspuns:

Pai unde anume esti?, unde stai?, ca totusi Cluj Napoca nu e mic, sau te referi la judetul cluj?, nu cred, dar daca te referi la oras ei te informez ca orasul Cluj nu exista, exista Cluj Napoca, nu vreau sa fac pe desteptul, dar totusi pe viitor tine minte, sa mentionezi, sa nu iti atraga altii mai batjocoritor aceasta atentie. Ei astept raspuns sa imi spui in ce zona stai si iti spun si cateva cluburi din zona, sau localuri selecte, dar pe gust si buzunarul tau. O zi buna!

| ioana_2608 explică:

EVIDENT ca ma refer la orasul Cluj-Napoca si nu la judet, daca nu imi spuneai tu nu stiam. Stau in cartierul Marasti si m-ar interesa ceva cluburi mai ieftine din zona, sa imi spui daca sti si cat e intrarea in club vinerea, sambata. mersi mult

| ioana_2608 explică:

Am 22 de ani, dar nu sunt din cluj, stau aici cu chirie de aceea nu prea cunosc orasul, localurile.