| dddy a întrebat:

ma ajutati va rog cu ceva. Luna asta mi-a venit stopul in data de 17, si in data de 22 mi-a trecut, in data de 25 am facut dragoste cu prietenu meu si s-a intamplat sa se rupa prezervativul si s-a terminat in mine, am luat pilula de a 2 zi dupa o ora sau chiar mai repede. acum in data de 30 mi-a venit din nou stopul. Dece? eu am fost si inca sunt si putin racita; pentru ca ma duceam mai des la baie si ma ustura cand faceam lipsa mica. Va rog ajutati-ma mi-e frica. nu stiu de ce dar mie, n`as crede ca sunt 1 la mana am luat pilula 2 daca sunt gravida nu cred nu vine stopul doar in cazuriii fff rare 3 din cate stiu 7 zile dupa stop nu se poate ramane doar in cazurii fff rare. nu as crede ca eu ma aflu in gtatoate cazurileee ff rare. pls sa ma auti. mersi mult:*

1 răspuns:
| AndyLavy a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji daca ai luat pipula de a doua zi.
Cel mai bine consulta un medic, sau fa un test de sarcina dupa 2 saptamani de la ultimul contact sexual, ca sa te linistesti.
Poate ai ceva dereglari, dar nu din cauza sexului, cum ai spus si tu, esti racita. Mai asteapta o luna de zile, poate ti se regleaza daca nu mergi la un medic.