| crissi a întrebat:

Ma cheama Cristina si am 12 ani(impliniti) si am 33 de kilograme...suntt prea grasa sau slaba...eu ma vad grasahappy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
19 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Te consideri grasa?
Depinde ce inaltime ai.
La varsta ta daca ai intre 154 cm-160 cm ar trebui sa ai intre 38 kg- 45 kg. Daca esti mai mica de 154 cm, esti cat de cat bine.

| Firefly a răspuns:

/:)Degeaba zici cati ani ai, daca nu zici ce inaltime ai.
http://www.femei-moderne.ro/indicele-de-masa-corporala.html

| thegreatgatsby a răspuns:

Vai de viata ta.

| Derye a răspuns:

Grasa nu, doar batuta in cap putin.

| Akid a răspuns:

Nu fetito nu esti grasa
eu la 12 ani aveam 40winking
acum am 14winking
si am 48winking
tu ce vrei?
sa te ia vantu pe strada?
doamnelaughing)
lumea de azi
obsedata de kilograme

| gabystar a răspuns:

Conteaza cat esti de inalta app c inaltime ai
?

| Buburuzza a răspuns:

Esti slaba! straight face foarte slaba. ma rog depinde si de inaltime dar oricum. prea slaba cred. straight face

| IIIx333III a răspuns:

Eu am 12 ani, la fel ca tine. Si am 37 kilograme. Toata lumea imi spune ca sunt foarte slaba, dar...depinde si de inaltimea tawinking.

| eu_1628 a răspuns:

Eu am 14.si am 45...asa ca mai ai timp sa mananci...happy

| GrEen_2189 a răspuns:

Pai ce inaltime ai? asta conteazatongue

| danny7 a răspuns:

Mie imi spui ios prea slab la 10 ani care ai am 24 de kilograme eu zic sa si un prieten de al meu are 12 ani si are 35 de kilograme saracu dar incearca sa alergi dimineata si seara pe afara

| danny7 a răspuns:

Iesti foarte slaba iti zic

| NoSwear a răspuns:

A. Buna. pot sa te ajut cu ceva? rolling eyes

| mabytza a răspuns:

Eu am 13 ani si am 42...si toata lumea imi zice ca sunt slaba ca ar trebui sa am cel putin 47
tu la varsta ta ar trebui sa ai cat mine sau mai mult acum depinde si te inaltine eu am 1. 58

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani trebuie sa ai macar 40 de kilograme.mda si eu am 12 dar cintaresc 36 (m-am cintarit la scoala.cred ca cintarul e stricat) si toata clasa imi spune ca sunt super slaba.asaca...:I

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti slaba crede-ma

| Ventilator12345 a răspuns:

Pai depinde de inaltime dar oricum eu am 10 ani 1.50 si 37 de kg., deci cam slaba!

| KungFuFighting a răspuns:

Nu esti grasahappy

| Eu_1513 a răspuns:

Nu esti grasa deloc:*:*